Değerlerimizi Güçlendiriyoruz...

Oftek İnşaat olarak, kuruluşumuz olan 2014 yılından bu yana teknolojiyi, bilgiyi ve deneyimimizi en verimli şekilde bir araya getirerek yenilikleri takip eden, hizmet kalitesini sürekli arttıran ve müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet sunan bir firmayız. Sunduğumuz hizmetler arasında; onarım güçlendirme hizmetleri, tarihi yapıları depreme karşı güçlendirme uygulamaları, betonarme yapıları depreme karşı güçlendirme uygulamaları yer almaktadır.

Bununla birlikte, BASF Onarım Güçlendirme Uzman Uygulayıcı Bayi ve BASF Master Builder Solition Yapı Kimyasalları Satış Bayisi olarak da hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizin dünya çapında başarıya ulaşmasını ise dünyada ilk olarak gerçekleştirdiğimiz 3 boyutlu karbon elyaf bina testi çalışmalarıyla taçlandırdık. Sektördeki başarılı çalışmalarımızı karbon elyaf plaka uzman uygulama bayisi olarak, FRP karbon elyaf sistemlerinin test metodları uygulamalarıyla sürdürüyoruz.

 

Vizyonumuz

Müsteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için teknoloji, bilgi ve deneyimi en etkin sekilde kullanarak, insaat sektörünün etik degerlerini esas alarak ve karsılıklı güven esasına dayalı, firma odaklı butik ve kaliteli hizmet sunmaktır.

 

Misyonumuz

Islerimizde teknolojiyi kullanarak, çagın gerektirdigi yenilikleri takip eden, hizmet kalitesini sürekli arttırarak ve müsterilerinin beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak bilgi ve degerleri ile sektörde örnek ve lider olmaktır.

Kalite Politikamız

Kalite politikalarımız dogrultusunda ilkemiz, kosulsuz ve sürekli müsteri beklentisini karsılamaktır. Rekabet ortamında güçlü bir sekilde var olabilmek için, kaliteyi arttırırken, üretim maliyetlerini daha asagılara indirmek hedefimizdir.

Hedeflere ulasmak için, ise uygun nitelikte ve islere uygun insan kaynagını kullanmaktayız ve bu kaynagı yeteneklerini ve vasıflarını arttırmak için, planlı ve sürekli egitim veriyoruz, insan kaynaklarımızı verimli çalısmaya yönlendirmek ve böylece sirketimizin sektörde fark yaratan bir firma olmasını saglamak amacımızdır.