Değerlerimizi Güçlendiriyoruz...

Oftek İnşaat olarak, kuruluşumuz olan 2014 yılından bu yana teknolojiyi, bilgiyi ve deneyimimizi en verimli şekilde bir araya getirerek yenilikleri takip eden, hizmet kalitesini sürekli arttıran ve müşteri beklentilerinin ötesinde hizmet sunan bir firmayız. Sunduğumuz hizmetler arasında; onarım güçlendirme hizmetleri, tarihi yapıları depreme karşı güçlendirme uygulamaları, betonarme yapıları depreme karşı güçlendirme uygulamaları yer almaktadır.

Bununla birlikte, BASF Onarım Güçlendirme Uzman Uygulayıcı Bayi ve BASF Master Builder Solition Yapı Kimyasalları Satış Bayisi olarak da hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizin dünya çapında başarıya ulaşmasını ise dünyada ilk olarak gerçekleştirdiğimiz 3 boyutlu karbon elyaf bina testi çalışmalarıyla taçlandırdık. Sektördeki başarılı çalışmalarımızı karbon elyaf plaka uzman uygulama bayisi olarak, FRP karbon elyaf sistemlerinin test metotları uygulamalarıyla sürdürüyoruz.

 

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için teknoloji, bilgi ve deneyimi en etkin şekilde kullanarak, inşaat sektörünün etik değerlerini esas alarak ve karşılıklı güven esasına dayalı, firma odaklı butik ve kaliteli hizmet sunmaktır.

 

Misyonumuz

İşlerimizde teknolojiyi kullanarak, çağın gerektirdiği yenilikleri takip eden, hizmet kalitesini sürekli arttırarak ve müşterilerinin beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak bilgi ve değerleri ile sektörde örnek ve lider olmaktır.

Kalite Politikamız

Kalite politikalarımız doğrultusunda ilkemiz, koşulsuz ve sürekli müşteri beklentisini karşılamaktır. Rekabet ortamında güçlü bir şekilde var olabilmek için, kaliteyi arttırırken, üretim maliyetlerini daha aşağılara indirmek hedefimizdir.

Hedeflere ulaşmak için, işe uygun nitelikte ve işlere uygun insan kaynağını kullanmaktayız ve bu kaynağı yeteneklerini ve vasıflarını arttırmak için, planlı ve sürekli eğitim veriyoruz, insan kaynaklarımızı verimli çalışmaya yönlendirmek ve böylece şirketimizin sektörde fark yaratan bir firma olmasını sağlamak amacımızdır.